Serwisant- elektronarzędzia

KAEM Sp. z o.o. Sp. k.

Poznań, wielkopolskie

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą handlową o polskim kapitale. Jako największy w Polsce dystrybutor oraz producent artykułów remontowo-budowlanych osiągnęliśmy pozycję lidera rynku. Działamy również na arenie międzynarodowej dystrybuując nasze produkty w kilkudziesięciu krajach. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Zadania

  • Praca stacjonarna, na stanowisku serwisanta elektronarzędzi;
  • Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne elektronarzędzi oraz agregatów malarskich
  • Dokumentowanie procesu naprawy;
  • Przygotowanie oraz wydawania z magazynu części zamiennych na potrzeby serwisów partnerskich;
  • Przeprowadzanie testów elektronarzędzi oraz agregatów malarskich;
  • Współpraca z działem jakości przy tworzeniu dokumentacji;
  • Kontakt z serwisami partnerskimi;

Wymagania
  • Wykształcenie: zawodowe, średnie - techniczne;
  • Umiejętność pracy w oparciu o rysunek techniczny;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Znajomość obsługi komputera;
  • Mile widziane uprawnienia SEP;
  • Samodzielność, inicjatywa oraz zaangażowanie w ramach swoich działań;
  • Umiejętność wyboru priorytetów i zarządzania czasem;
  • Wysokiej kultury osobiste;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

Ofertujemy
  • Stabilne warunki zatrudnienia (Umowa o Pracę)
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • Benefity: możliwość dołączenia do dofinansowanej prywatnej opieki medycznej; lub dofinansowanej karty sportowej oraz ubezpieczenia;
  • Wsparcie techniczne;
  • Niezbędne narzędzia pracy.