Opis stanowiska pracy

Jesteśmy dostawcą aparatury kontrolno-pomiarowej dla przemysłu. Naszymi odbiorcami są klienci krajowi oraz zagraniczni.
Poszukujemy osoby na stanowisko serwisanta automatyki przemysłowej. Po pozytywnej weryfikacji i okresie próbnym przewiduje się zatrudnienie na czas nieokreślony w oparciu o umowę o pracę.
Opis stanowiska:
- obsługa serwisowa urządzeń na miejscu i u klientów (sprawdzenie, kalibracja, konfiguracja, montaż, itp.)
- prace montażowe układów automatyki w tym np. prefabrykacja szaf sterowniczych zgodnie z dokumentacją techniczną
- wsparcie działu handlowego w zakresie doboru urządzeń i przygotowania ofert w czasie wolnym od prac serwisowych
Oferujemy:
- pracę z produktami wysokiej jakości oraz nowoczesnymi technologiami pozwalającą zdobyć ciekawe doświadczenie
- możliwość pracy w młodym zespole
- wsparcie wewnętrzne oraz zagranicznych partnerów
- wynagrodzenie zależne od umiejętności i zaangażowania

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie techniczne, preferowane kierunki: elektryczny, elektroniczny, mechatroniczny, automatyka lub pokrewne
- łatwość przyswajania wiedzy technicznej
- po okresie stażu znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z oryginalnej dokumentacji technicznej oraz samodzielnych kontaktów (głównie mailowych) z dostawcami i klientami
- prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Firma o profilu dystrybucyjnym aparatury kontrolno-pomiarowej dla przemy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inne