Serwisant automatów biletowych

Vector Soft Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Vector Software Sp. z o.o. jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresie tworzenia systemów informatycznych. Nasza działalność skupia się w dwóch obszarach: współpracujemy z największymi firmami, dla których tworzymy systemy zarządzające sprzedażą biletów oraz rozwiązania im towarzyszące, a także dystrybuujemy i tworzymy oprogramowanie dla biur projektowych. Do grona naszych Klientów należą: biura branży projektowej, instytucje kulturalne, obiekty rozrywkowe oraz sportowe.

Stawiamy na profesjonalną obsługę naszych klientów, jak również na wizerunek, jaki tworzą nasi pracownicy.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Diagnostyka, naprawa, wymiana podzespołów automatów biletowych.
  • Konserwacja urządzeń, aktualizacja oprogramowania.
  • Rejestrowanie działań w dedykowanym systemie zgłoszeń.
  • Diagnostyka i naprawa drukarek biletowych.
  • Praca według harmonogramu w systemie 2 lub 3 zmianowym (również w weekendy) z zachowaniem miesięcznej normy godzinowej.
  • Realizacja działań serwisowych w miejscu instalacji automatów biletowych na terenie miasta i okolic
  • Współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

  • Znajomość budowy, działania, konfiguracji sprzętu komputerowego.
  • Znajomość podstaw elektroniki i mechaniki precyzyjnej.
  • Minimum 1 rok doświadczenia w przeprowadzaniu diagnostyki i napraw sprzętu komputerowego/elektronicznego.
  • Mile widziana praktyczna znajomość systemów operacyjnych MS Windows, Linux.
  • Mile widziane doświadczenie w serwisowaniu automatów (biletowych, vendingowych, parkometrów).
  • Mile widziana znajomość topografii miasta.
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie: od 3800 zł do 5000 zł brutto miesięcznie.
  • Możliwość rozwoju w ramach struktury firmy.
  • Pracę nad ciekawymi i innowacyjnymi projektami informatycznymi dla największych instytucji z branży rozrywkowej, kulturalnej i sportowej.

Prezentacja firmy

Vector Software jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w zakresi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 800PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Inżynieria, Praca Inne