Serwisant , alarmy, monitoringu , systemy p.poż, kontrola dostępu

PROCONET Sp. z o.o. Sp. k.

41-909 Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma PROCONET z Bytomia zatrudni od zaraz osobę do pracy na stanowisku Specjalista ds. zabezpieczeń

Do zadań należeć będzie m.in. montaż, oraz serwis :
- systemów alarmowych
- systemów telewizji dozorowej
- systemów przeciwpożarowych
- kontroli dostępu
- domofonów

Wymagania

Wymagania:
- Prawo jazdy kat. B
- Wysoka kultura osobista
- Otwartość na przyswajanie wiedzy technicznej; chęć podnoszenia kwalifikacji
- Doświadczenie w branży i znajomość systemów alarmowych, kontroli dostępu, telewizji analogowej oraz IP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- atrakcyjne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania,
- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
- dobrą atmosferę pracy

Prezentacja firmy

PROCONET działa od 2008 roku w branży teleinformatycznej. <br/>Firma zaj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis