Serwisant Agregatów Chłodniczych

HRK S.A.

Warszawa, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Naszym Klientem jest firma produkcyjna z branży urządzeń chłodniczych, dla której poszukujemy osoby na stanowisko:

Serwisant Agregatów ChłodniczychMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Czynności związane z uruchomieniami, obsługą serwisową, diagnozowaniem i usuwaniem awarii urządzeń na powierzonych obiektach,
  • Zapewnienie satysfakcji klientów poprzez dostarczanie wysokiej jakości usług serwisowych urządzeń i systemów na terenie firmy klienta,
  • Wykonywanie zaplanowanych i niezaplanowanych konserwacji, kontroli, badań i  zgłoszeń serwisowych, w tym wymiany lub modernizacji urządzeń lub systemów
  • Ścisła współpraca z liderem zespołu oraz z klientem w celu odpowiedniego zrozumienia wymagań dla wszystkich instalacji,
  • Dbałość o bezpieczeństwo pracy według najwyższych standardów,
  • Zarządzanie dokumentacją serwisową wykorzystywana w codziennej pracy, przygotowywanie niezbędnych raportów z przeprowadzanych prac.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. techniczne z zakresu chłodnictwa,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata,
  • Gotowość do ciągłego rozwoju oraz pogłębiania wiedzy na temat produktów, instalacji, eksploatacji, obsługi, konserwacji i naprawy systemów HVAC i komponentów
  • Ukierunkowanie na potrzeby klienta,
  • Dobra znajomość obsługi komputera min. Microsoft Office,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dyspozycyjność do pracy w regionie Polski południowej

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie stałe oraz premie
  • Współpraca oparta za zasadzie umowy o pra ę
  • Możliwość zdobywania i pogłębiania wiedzy technicznej
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta MultiSport
  • Pełne wyposażenie (BHP, narzędzia, samochód, laptop, telefon)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.