Amica S.A.
Amica S.A.
Czy wiesz, że:
  • Jesteśmy Grupą Kapitałową z siedzibą w Polsce i spółkami zależnymi w kraju i za granicą.
  • Jesteśmy liderem na polskim rynku – co druga sprzedawana kuchnia to kuchnia marki Amica.
  • Nasze technologie docenili użytkownicy z całej Europy – blisko 70% produkcji trafia na rynki zagraniczne.
  • Amica S.A. jest jednym z największych pracodawców w Wielkopolsce.
  • W naszej organizacji jest miejsce dla wszystkich zainteresowanych dążeniem do doskonałości

Obecnie do Serwisu Fabrycznego AMICA S.A. poszukujemy osoby na stanowisko:

Serwisant AGD

Miejsce pracy: Wrocław

Główne zadania:

  • Diagnozowanie i naprawa sprzętu gospodarstwa domowego u klientów, (w szczególności: kuchni, płyt grzejnych, lodówek, pralek, zmywarek, okapów, kuchni mikrofalowych, itp.),
  • Organizacja procesu obsługi klientów (umawianie wizyt na podstawie otrzymanych zleceń, zamawianie części zamiennych, raportowanie realizacji zleceń),
  • Instalacja sprzętu gospodarstwa domowego – podłączenia do sieci elektrycznej i gazowej,
  • Ocena stanu technicznego wyrobów i towarów.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie zawodowe, mile widziane średnie, techniczne,
  • Mile widziane uprawnienia elektryczne i gazowe,
  • Doświadczenie w pracy z naprawami sprzętu gospodarstwa domowego,
  • Praktyczna umiejętność naprawy sprzętu gospodarstwa domowego,
  • Umiejętność obsługi komputera,
  • Znajomość technik sprzedaży i obsługi klienta,
  • Prawo jazdy kategorii B.
Amica S.A. umowę
o pracę
Amica S.A. atrakcyjny system
premiowy
Amica S.A. możliwość rozwoju
i budowania ścieżki
kariery
Amica S.A. ciekawą i pełną
wyzwań pracę
Amica S.A. pakiet
szkoleń
Amica S.A. ośrodek
wypoczynkowy
Amica S.A. ubezpieczenie
na życie
sportowy
Amica S.A. sprzęt AGD
w preferencyjnych
cenach
Amica S.A. program
rocznicowy
Amica S.A. atrakcyjne biuro
na Stadionie INEA
Osoby zainteresowane tym ogłoszeniem prosimy o złożenie aplikacji
(CV w języku polskim i angielskim).
Amica S.A.