serwisant AGD

BOVIDEO

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Autoryzowany Serwis AGD w centrum Warszawy poszukuje do pracy osoby na stanowisko serwisanta.

Opis stanowiska:

- diagnoza usterek,

- montaż / demontaż podzespołów

- rzetelna naprawa sprzętu w wymaganym terminie oraz sporządzanie dokumentacji serwisowej,

- obsługa klienta,

- sporządzanie wycen naprawy oraz dokumentacji dotyczącej jej przebiegu

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji,

- przygotowane i wyposażone stanowisko pracy.

Wymagania

- zdolności techniczne / manualne,

- doświadczenie w wykonywaniu napraw sprzętu AGD (mile widziane),

- umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,

- komunikatywność

- obsługa komputera,

- uprawnienia SEP,

- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Na aplikacji proszę umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133, poz.883.”

Prezentacja firmy

Autoryzowany serwis sprzętu AGD w centrum Warszawy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne