Serwis wykładanie słodyczy

Human Pro Logistics Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby do pracy do wykładania słodyczy firmy Wawel-Auchan-Gdańsk-ul.Szczęśliwa 3

Stanowisko:

serwisant

Wymagamy:

  • pełnoletności,
  • książeczki sanepidu z ważnymi badaniami lekarskimi,
  • poczucia obowiązku.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz
  • elastyczny grafik pracy
  • wynagrodzenie 230 zł /netto miesięcznie.
  • wizyta 3 w tygodniu-po godzinie każda wizyta
  • tylko praca w godzinach rannych
  • jest możliwość dobrania innych serwisów

Obowiązki:

  • wsypywanie cukierków do torebek i stawianie na wadze.

Osoby zainteresowane spełniające nasze wymagania proszę o przesłanie SMS-a o treści " Serwis- Auchan-Gdańsk-Szczęśliwa tel.668-132-161

Prezentacja firmy

Z Agencją Pracy Human Pro znajdziesz pracę stałą lub tymczasową, która p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Kontrola jakości, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie