Serwis-wykładanie słodyczy-Lesko-ul.Bieszczadzka 4 -Tesco

Human Pro Logistics Sp. z o.o.

Lesko, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Human Pro Logistics poszukuje dla swojego klienta osoby do wykładania słodyczy w Tesco w Lesko -ul.Bieszczadzka 4

Stanowisko:

serwisant (ważenie cukierków, dosypywanie cukierków).

Oferujemy:

- pracę od zaraz

-pracę dwa razy w tygodniu

-każda wizyta w sklepie po około godzinie

-wynagrodzenie miesięczne 150 zł netto

Obowiązki:

- dosypywanie cukierków do stojaków firmowych,

- dbanie o czystość kuwet na cukierki,

- wykładanie firmowych słodyczy na półkę w sklepie.

-ważenie cukierków.

Osoby zainteresowane spełniające nasze wymagania proszę o przesłanie SMS-a o treści " Serwis wykładanie słodyczy-Lesko-Tesco imię i nazwisko" tel. 668 - 132-161

Wymagania

Wymagamy:

- pełnoletności,

- książeczki sanepidu z ważnymi badaniami lekarskimi,

- poczucia obowiązku,

Prezentacja firmy

Z Agencją Pracy Human Pro znajdziesz pracę stałą lub tymczasową, która p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/12/2019
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca dla studenta, Praca Praca fizyczna