Serwis Pamapol-E.Leclerc-ul.Ciszewskiego-Warszawa

Human Pro Logistics Sp. z o.o.

02-777 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Human Pro Logistics to agencja pracy tymczasowej licencjonowana w Polsce i na Ukrainie.W Krajowym Rejestrze Agencji zatrudnienia widniejemy pod numerem 14341.

Poszukujemy dla swojego klienta osoby do wykładania produktów firmy Pamapol w E.Leclerc na ul. Ciszewskiego Warszawa Ursynów

Wymagamy:

- pełnoletności,

- książeczki sanepidu z ważnymi badaniami lekarskimi,

- poczucia obowiązku,

Oferujemy:

- pracę od zaraz

-pracę trzy razy w tygodniu (pon,śr,pt)

-wynagrodzenie miesięczne300 zł netto

Obowiązki:

-układanie produktów firmy Pamapol na półki.

Osoby zainteresowane spełniające nasze wymagania proszę o przesłanie SMS-a o treści " Serwis Pamapol-Warszawa ul.Ciszewskiego" imie i nazwisko na numer telefonu 668-132-161

Wymagania

Wymagamy:

Prezentacja firmy

Z Agencją Pracy Human Pro znajdziesz pracę stałą lub tymczasową, która p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca dla studenta, Praca Praca fizyczna