ServiceNow Analyst

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1131611

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Zdalnie
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Stawka: 120 – 160 PLN net + VAT / h
Długość kontraktu: 6 miesięcy (możliwość przedłużenia do potwierdzenia)

Zadania:

  • Zbieranie wymagań dotyczących konfiguracji ServiceNow oraz tworzenie na ich podstawie scenariuszy oraz modeli projektowych;
  • Zarządzanie procesami wdrażania platformy we współpracy z architektami, developerami i testerami;
  • Ścisła współpraca z klientem oraz sugerowanie rozwiązań technologicznych;
  • Aktywny udział w projektowaniu, rozwijaniu, wdrażaniu oraz analizie powdrożeniowej; platformy ServiceNow przy użyciu metodyk Agile;
  • Prowadzenie szkoleń dla klientów i organizacja warsztatów.

Wymagania:

  • Kilkuletnie, praktyczne doświadczenie w procesach ITSM i analizie biznesowo-systemowej;
  • Doświadczenie we wdrażaniu modułów ServiceNow;
  • Znajomość Scrum;
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne (w tym angielski na poziomie C1/2);
  • Mile widziane: certyfikaty ServiceNow, doświadczenie we wdrażaniu modułów nie dotyczących wyłącznie ITSM.

Jeśli powyższe ogłoszenie brzmi interesująco lub chciałbyś dowiedzieć się więcej szczegółów odnośnie oczekiwań klienta wobec potencjalnych kandydatów, prześlij swoje CV lub skontaktuj się bezpośrednio z Miłoszem, który prowadzi ten projekt rekrutacyjny.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland