Service Manager

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy w branży AGD, poszukujemy:

Service ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Zarządzanie obszarem serwisu regionalnego (serwisanci oraz sieć autoryzowanych punktów), infolinią obsługi klienta oraz magazynem części zamiennych (zamówienia,  wymiana, współpraca z fabryką) jak również ich sprzedażą.
  • Koordynacja działań poprzez bliską współpracę z team leaderami poszczególnych obszarów.
  • Realizowanie strategii firmy oraz tworzenie planów zmierzających do optymalizacji funkcjonowania sieci serwisu.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu strukturami serwisu w branży technicznej.
  • Umiejętność zarządzania zróżnicowanym  zespołem.
  • Wykształcenie techniczne.
  • Umiejętność zarządzania trudnymi sytuacjami.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym, umożliwiającym komunikację z zagraniczną centralą firmy.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie, praca w trybie stacjonarnym (sporadyczne delegacje służbowe).
  • Samochód służbowy.
  • Pakiet medyczny LuxMed (w wersji rozszerzonej VIP).
  • Grupowe ubezpieczenie na życie.
  • Karta Multisport.
  • Możliwość dofinansowania do nauki języka obcego.
  • Premia uzależniona od wyników Spółki.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.