Service Engineer / Technical Expert

Michael Page

Kamienna Góra, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Doskonała szansa na rozwój w międzynarodowym środowisku - zatrudnienie przez niemiecką organizację, nowo utworzona rola jedynego eksperta ds. systemu automatyzacji/robotyzacji w polskim zakładzie

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest niemiecka firma projektująca i realizująca projekty związane z automatyzacją, robotyzacją obszarów produkcyjnych.

Firma obecnie poszukuje pracownika, który obejmie pieczę nad projektem realizowanym w zakładzie produkcyjnym w Kamiennej Górze.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie systemem automatyzacji u klienta - na terenie zakładu produkcyjnego w Kamiennej Górze (Logistics Handling System)
  • Wspieranie, szkolenie pracowników w zakresie powyższego systemu
  • Komunikacja z niemiecką centralą firmy, nieustanne udoskonalanie i optymalizowanie systemu, realizowanie podstawowych napraw
  • Sporadyczne wyjazdy do niemieckiego biura
  • Pełnienie funkcji łącznika między niemiecką firmą a klientem (zakład w Kamiennej Górze)

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: automatyka i robotyka / elektryka / mechanika i budowa maszyn)
  • Min. 2 - letnie doświadczenie zdobyte w firmie produkcyjnej, preferowane doświadczenie związane z automatyzacją, robotyzacją produkcji oraz sterownikami PLC
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego lub niemieckiego
  • Nastawienie na współpracę, kompetencje interpersonalne, otwarta komunikacja
  • Proaktywność, zaangażowanie, profesjonalizm w kontakcie z klientem
  • Preferowana dostępność od marca

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego na nowo utworzonym, samodzielnym stanowisku w międzynarodowym środowisku
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (projekt będzie realizowany minimum 4 lata)
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Elastyczny czas pracy

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kamienna Góra
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page