Hays Poland

Service Desk

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1134258

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa (Mokotów)
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa
Stawka: 300-330zł netto+VAT/ dzień

Zadania:

  • Pierwsza linia wsparcia (zgłoszenia głównie od pracowników wewnętrznych)
  • Wstępna weryfikacja zgłoszenia na podstawie jego treści
  • Diagnoza problemu
  • Odbieranie zgłoszeń od użytkowników wewnętrznych (z salonów, ze sklepów)
  • Naprawa komputerów
  • Zmiana haseł

Wymagania:

  • Gotowość do pracy zmianowej (08:00-16:00; 10:00-18:00, 12:00-20:00)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość Active Directory
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, jego konfiguracji
  • Komunikatywność
  • Otwartość na podnoszenie swoich kwalifikacji
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Praca w jednej z największych firm telekomunikacyjnych
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz Medicover
  • Praca w dużym i dynamicznym zespole
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland