Cyclad Sp. z o.o.

Service desk with german

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice lub zdalnie

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Bez wykształcenia

Branża: Praca IT - Konsulting

Informacje o projekcie:

  • Branża: IT
  • Rodzaj projektu: IT Support, 1 linia wsparcia
  • Lokalizacja: Katowice lub 100% zdalnie
  • Umiejętności językowe : Język niemiecki - B2 / C1, język angielski - B2

Obowiązki:

  • Odbieranie połączeń telefonicznych od użytkowników;
  • Rejestrowanie i procesowanie incydentów w systemie;
  • Bieżąca analiza danych zawartych w incydentach;
  • Udzielanie wsparcia funkcjonalnego;
  • Aktywne pośredniczenie w wymianie informacji pomiędzy liniami wsparcia, monitorowanie SLA a w przypadku jego przekroczenia eskalowanie do odpowiednich osób;
  • Podnoszenie kwalifikacji poprzez bieżące zapoznawanie się z literaturą fachową, aktami prawnymi związanymi z wykonywaną pracą oraz branie udziału w szkoleniach organizowanych przez COI.

  • Znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Dyspozycyjność, gotowość do pracy zmianowej;
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy związanej z telefoniczna obsługą użytkownika (Service Desk, Help Desk, Call Center);
  • Praktyczna Znajomość ITIL;
  • Praktyczna znajomość MS Excel;
  • Umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych, udzielania porad i diagnozowania problemów;
  • Umiejętność pracy samodzielnej i w zespole;
  • Umiejętność pracy pod wpływem stresu i presji czasu

  • Pracę w globalnej, innowacyjnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Umowę o pracę ( pierwsza na 3 msc, następnie na czas nieokreślony)
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkolenia umożliwiające zdobycie, bądź poszerzanie umiejętności
  • Pracę w nowoczesnym i wygodnym biurze.
  • Pakiet świadczeń (m.in. prywatną opiekę medyczną, kartę Mulitisport)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.