Service Desk with German (junior)

Cyclad Sp. z o.o.

Kielce, świętokrzyskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kielce

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie

Branża: Praca Doradztwo / Konsulting

Informacje o projekcie:

  • Branża: IT
  • Lokalizacja: Katowice/Opole/Lublin - praca zdalna
  • Wymagany język angielski i niemiecki (min.B2)
  • Wynagrodzenie: 7000 - 9000 PLN brutto

Zakres zadań:

  • Pomoc techniczna, odpowiadanie na pytania klientów
  • Rozwiązywanie problemów przez telefon, pocztę, czat
  • Pomoc z pakietem MS Office
  • Pomoc z przeglądarką Edge i Chrome
  • Active Directory

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego i niemieckiego (min. B2)
  • Mile widziana znajomość TeamViewer i połączenia zdalnego
  • Znajomość produktów i konfiguracji SAP będzie atutem

Oferujemy:

  • Umowa o pracę z podstawą 7000-9000 PLN brutto w zależności od doświadczenia i umiejętności
  • Prywatna opieka medyczna z pakietem rodzinnym (+stomatolog)
  • Karta Multisport
  • Parking dla rowerów
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Fantastyczna atmosfera pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.