Service Desk Support

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1118886

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla jednego z naszych Klientów z branży telekomunikacyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa

Forma współpracy: kontrakt B2B / umowa zlecenie dla studentów

Stawka: 5000-7000 pln netto+vat/miesiąc

Zadania:
  • Zapewnienie wsparcia użytkownikom końcowym
  • Wsparcie face to face, mailowe, telefoniczne
  • Rozwiązywanie problemów związanych ze sprzętem komputerowym, oprogramowaniem i połączeniami sieciowymi / problemami z dostępem
  • Ścisła współpraca z członkami zespołu

Wymagania:
  • Wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość systemu operacyjnego Windows, sprzętu komputerowego oraz oprogramowania
  • Dobrze rozwinięte umiejętności analityczne, umiejętność rozwiązywania problemów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (zespół międzynarodowy)

Oferujemy:
  • Współpraca w oparciu o B2B
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland