Service Desk Specialist with French - rekrutacja online

HRK S.A.

Wrocław, Opole, Poznań, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Service Desk Specialist with FrenchMiejsce pracy: Wrocław, Opole, Poznań

Zadania:

  • Obsługa zapytań technicznych od klientów za pomocą e-maila,
  • Udzielanie informacji klientom odnośnie korzystania z systemu,
  • Aktualizowanie danych w systemie,
  • Utrzymywanie relacji z partnerami biznesowymi.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego oraz angielskiego przynajmniej na poziomie B2,
  • Mile widziane doświadczenie pracy na różnorodnych systemach,
  • Umiejętności organizacyjne i interpersonalne.

Oferujemy:

  • Pracę zdalną w godzinach biurowych,
  • Umowę o pracę,
  • Pracę na nowoczesnym oprogramowaniu i najlepszym dostępnym sprzęcie na rynku,
  • Możliwości rozwoju w międzynarodowej organizacji,
  • Przyjazne środowisko pracy,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.