Service Design and Transition Manager

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1125532

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa / 40% zdalnie
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Stawka: 100 - 140 zł netto + VAT / h

Zadania:

• Ścisła współpraca z działami technicznymi, project managerami oraz PMO w celu zapewniania płynnego przepływu procesów oraz wytwarzania zaplanowanych produktów
• Opracowywanie szczegółowych planów w odniesieniu do wyznaczonych etapów i terminów
• Zapewnianie płynnego przenoszenia, wdrażania oraz migracji usług zgodnie z ustalonymi programami oraz wyznaczonymi ramami czasowymi, stosując przy tym najlepsze praktyki i metodologie
• Zarządzanie relacjami z wewnętrznymi zespołami, dostawcami, podwykonawcami i wszystkimi pozostałymi podmiotami zaangażowanymi w realizację wyznaczonych zadań
• Ocena, usprawnianie i ulepszanie istniejących czynności BAU
• Wyznaczanie i ustalanie SLA
• Eskalacja bieżących problemów oraz rekomendowanie sposobów ich rozwiązywania
• Ocena i zarządzanie ryzykiem założonych celów
• Aktywny udział w negocjacjach oraz zawieraniu umów z dostawcami oraz podmiotami trzecimi
• Zarządzanie finansami, budżetowanie oraz prognozowanie kosztów zaplanowanych celów.

Wymagane doświadczenie:

• Zarządzanie projektami
• Zbieranie i definicja wymagań biznesowych, jak również zarządzanie nimi
• Planowanie, wdrażanie oraz zarządzanie wprowadzanymi zmianami
• IT Management
• Zarządzanie finansami w projektach IT
• Efektywne zarządzanie relacjami z dostawcami i wykonawcami

Oferujemy:

• Współpraca w oparciu o umowę B2B
• Długofalowe projekty
• Możliwość realizacji zadań do • Możliwość korzystania z benefitów (m.in. Multisport i pakiety medyczne)

Jeśli powyższe ogłoszenie brzmi interesująco lub chciałbyś dowiedzieć się więcej szczegółów odnośnie oczekiwań klienta wobec potencjalnych kandydatów, prześlij swoje CV lub skontaktuj się bezpośrednio z Miłoszem, który prowadzi ten projekt rekrutacyjny.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland