Sepecjalista ds. księgowości [AP lub AR]

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla jednego z naszych klientów (branża nieruchomości) poszukuje osób do działu księgowości, które będą pracowały w obszarze AP lub AR - według preferencji kandydata.

Jest to oferta dająca bardzo duże możliwości rozwoju wewnątrz organizacji.

Informacje o kliencie

Firma jest znaną, międzynarodową organizacją z sektora nieruchomości komercyjnych.

Opis stanowiska

AR Accountant

  • Księgowanie dokumentów finansowych
  • Zarządzanie umowami najmu tj. m.in. wprowadzanie nowych umów i aneksów
  • Analiza rozrachunków z najemcami
  • Analiza kont przychodowych
  • Wystawianie faktur sprzedaży
  • Współpraca z najemcami i wewnętrznymi działami w organizacji

LUB AP Accountant:

  • Księgowanie dokumentów finansowych (dokumentów zakupu, wyciągów bankowych, PK itp.)
  • Analiza kont rozrachunkowych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - finanse i rachunkowość lub pokrewne
  • Minimum roczne doświadczenie w księgowości
  • Mile widziane doświadczenie w branży nieruchomości, lecz nie jest to warunek konieczny
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji [min. B1+]
  • Sumienność, dokładność, pracowitość
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów pozapłacowych [prywatna opieka medyczna, karta sportowa, kursy językowe]
  • Owoce w biurze
  • Możliwości rozwoju i poszerzania swoich kompetencji w międzynarodowej organizacji z branży nieruchomości
  • Lokalizacja: Warszawa, Okęcie
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page