SEO SPECIALIST

Intredo

Warszawa, mazowieckie

Intredo

Od: Intredo
Miejsce pracy: Warszawa

Jesteśmy agencją performance marketingu oferującą kompleksowe rozwiązania dla Klientów e- commerce o zasięgu globalnym. Przygotowujemy strategię komunikacji online i zajmujemy się jej wdrożeniem biorąc odpowiedzialność za wyniki sprzedaży naszych Klientów. W ciągu 6 lat zbudowaliśmy dynamiczny i profesjonalny zespół blisko 50 specjalistów, który na co dzień pasjonuje się, integruje produkcję, technologię oraz media w spójną całość, tworząc skuteczne narzędzia sprzedaży online.

Jeśli chcesz do nas dołączyć, zapraszamy! Właśnie poszukujemy do naszego zespołu osoby odpowiedzialnej za przygotowanie i realizację strategii pozycjonowania na rynkach zagranicznych (europejskich). Aplikuj na stanowisko:

SEO Specialist

Zadania dla Ciebie:

  • Przygotowywanie strategii pozycjonowania,
  • Pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych,
  • Przygotowywanie analiz i raportów działań konkurencji,
  • Badanie i analiza słów kluczowych,
  • Automatyzacja pracy poprzez używanie narzędzi wspierających SEO,
  • Raportowanie​.

Wymagania:

  • ​Doświadczenie na podobnym stanowisku - minimum 3 lata,
  • Doświadczenie i sukcesy w pozycjonowaniu na rynkach zagranicznych,
  • Zaawansowana wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu technologicznego SEO,
  • Znajomość narzędzi: Ahrefs/Majesticseo/Moz/Clusteric, Screaming Frog, Google Analytics, Google Search Console, Answerthepublic,
  • Śledzenie zmian i trendów w SEO,
  • Doświadczenie w tworzeniu stron wspomagających pozycjonowanie,
  • Umiejętność analizy profili linków,
  • Znajomość CMSów,
  • Znajomość języka angielskiego​.

Mile widziane:

  • ​Umiejętność szybkiego uczenia się i przyswajania nowych rozwiązań,
  • Podnoszenie wiedzy i testowanie nowych rozwiązań,
  • Kreatywność w podejściu do rozwiązywania problemu,
  • Pomysłowość i samodzielność,
  • Komunikatywność​​.

Oferujemy:

  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy w młodym zespole,
  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego,
  • Możliwość realnego wpływu na rozwój technologii w strukturach firmy,
  • Prywatną opiekę medyczną i pakiet Multisport,
  • Pracę na najnowszych technologiach,
  • Pyszną kawę.
Intredo