SEO/SEM Specialist

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta z branży e-commerce, lidera w swoim segmencie, poszukujemy aktualnie Kandydata na stanowisko:

SEO/SEM SpecialistMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • analiza zawartości serwisów internetowych,
  • dobór najwłaściwszych fraz kluczowych związanych z treścią witryny,
  • optymalizacja treści i kodu strony,
  • wybór odpowiednich metod pozycjonowania,
  • monitorowanie konkurencji,
  • tworzenie i optymalizowanie kampanii Google Adwords oraz Facebook Ads,
  • współpraca z agencjami zewnętrznymi.

Wymagania:

  • język angielski na poziomie B2 (komunikacja i pisanie),
  • minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • biegła znajomość Google AdWords, Google Search Console, Google Tag Manager, Facebook Ads,
  • wiedza informatyczna w obszarach SEO i SEM oraz znajomość trendów marketingu on-line,
  • umiejętności praktyczne w zakresie XHTML/HTML, CSS, MySQL,
  • znajomość budowy oraz umiejętność tworzenia stron WWW,
  • lekkie pióro.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat,
  • bogaty pakiet socjalny, zawierający: ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną, oraz kartę Multisport,
  • przyjazną atmosferę w młodym zespole, w międzynarodowym środowisku,
  • szkolenia branżowe.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.