Senior Warehouse Manager

HRK S.A.

Szczecin, zachodniopomorskie

HRK S.A.

Naszym klientem jest znany i cyklicznie nagradzany międzynarodowy operator logistyczny. Na jego zlecenie poszukujemy doświadczonych kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Senior Warehouse ManagerMiejsce pracy: Szczecin

Zadania:

  • Zarządzanie magazynem obsługującym międzynarodowych klientów w ramach usług logistyki kontraktowej;
  • Zarządzanie niemal 100 osobowym zespołem;
  • Orientacja na sprawną realizację zadań i osiąganie zamierzonych wyników przy zachowaniu wysokich standardów jakościowych pracy;
  • Kreowanie nowych oraz optymalizacja istniejących rozwiązań w obszarze magazynowym;
  • Dbałość o bezpieczeństwo i przestrzeganie procedur BHP;
  • Raportowanie oraz bliska współpraca z klientami.

Wymagania:

  • Minimum 5 letnie doświadczenie w zarządzaniu magazynem;
  • Doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami pracowników;
  • Doskonała wiedza na temat procesów magazynowych i zasad gospodarki magazynowej;
  • Znajomość systemów magazynowych;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny.

Oferujemy:

  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w dynamicznej organizacji;
  • Umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii;
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych: karta MultiSport Plus, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe;
  • Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.