Senior Treasury Specilaist z j. niemieckim / Finansowanie

Michael Page

Pruszków, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, firmy z branży nieruchomości poszukujemy Kandydatów na stanowisko Senior Treasury Specialist.
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kontakty z bankami i pozyskiwanie finansowania dla obecnych oraz nowych inwestycji.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

- udział w zarządzaniu płynnością bieżącą i długoterminową Grupy Kapitałowej oraz spółek w Grupie

- udział w pozyskiwaniu finansowania zewnętrznego - głownie kredyty

- kompleksowa obsługa umów kredytowych oraz bieżąca współpraca z bankami

- modelowanie finansowe dla celów pozyskania finansowania zewnętrznego

- przygotowywanie krótkoterminowych i długoterminowych prognoz przepływów pieniężnych

Profil kandydata

- wykształcenie wyższe ekonomiczne

- 4 lat doświadczenia na samodzielnym stanowisku w jednym z obszarów: bank, treasury lub dział finansowy grupy kapitałowej z sektora nieruchomości

- doświadczenie w negocjacjach warunków umów z instytucjami finansowymi

- wiedza w zakresie finansów przedsiębiorstwa

- biegła znajomość pakietu MS Office, w tym w szczególności Excel

- znajomość języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym

Oferujemy

- pracę w międzynarodowej organizacji

- umowę o pracę

- pakiet opieki medycznej

- pracę w międzynarodowym zespole

- przyjazną atmosferę w pracy

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Pruszków
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page