Opis stanowiska pracy

Senior Tester
Kraków | B2B/UoP | Bank

Opis stanowiska:
Będziesz prowadzić projekty o średniej i dużej wielkości (min. planowanie, projektowanie, zarządzanie, wykonywanie i raportowanie testów). Poszukujemy osoby nastawionej na współpracę z zespołami rozproszonymi, która zapewni jakość kontroli prowadzonych zadań pod względem testów.

Profil:
• Testy automatyczne - 2 lata
• Testowanie - 3 lata
• Doświadczenie w metodologii Agile - 2 lata
• Bankowość - 3 lata

• Doświadczenie na stanowisku Test Lead/ Test Koordynator/ Senior Tester
• Doświadczenie w prowadzeniu cyklu życia testów: tworzenie strategii, projektowanie, wykonywanie testów, raportowanie
• Doświadczenie w narzędziach do automatyzacji testów, np. RFT / UFT / Selenium, narzędzia do zarządzania testami, np. RQM, ReqPRo, Selenium itp.
• Doświadczenie w pisaniu i uruchamianiu skryptów testowych, funkcja testowania dla aplikacji usług niestandardowych może współpracować z narzędziami testowymi klienta (tj. Interfejsem SOAP, produktami Rational Test itp.)
• Zrozumienie struktury automatyzacji testów
• Doświadczenie w planowaniu testowania i budżetu
• Wysoko rozwinięte umiejętność komunikacji
• Płynna znajomość j. angielski (w mowie i piśmie)

Oferujemy:
•Elastyczna forma umowy: o pracę / B2B
• Benefity (UoP): prywatna opieka medyczna, system benefitowy

Wymagania

Obowiązki:
• Tworzenie skryptów i scenariuszy testowych
• Wykonywanie przypadków testowych, sprawdzanie i dokumentowanie wyników
• Udział w testowaniu i naprawienie problemów użytkowników
• Utrzymanie środowiska testowego i wdrażanie nowej wersji

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of workforce management... solutions that help organizations achieve greater management and financial control of their workforce and talent supply chains. Workforce Logiq's award-winning solutions, including its vendor-neutral Managed Services Program, enable procurement and human resources to improve visibility into contingent labor spend and talent pools, effectively manage and optimize contingent workforce program performance, and mitigate risks. Headquartered in Orlando, Workforce Logiq has global operations in the Americas, Europe, and Asia.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/03/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność gospodarcza
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości