Senior Tester Kraków

Workforce Logiq

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Senior Tester
Kraków | B2B/UoP | Bank

Opis stanowiska:
Będziesz prowadzić projekty o średniej i dużej wielkości (min. planowanie, projektowanie, zarządzanie, wykonywanie i raportowanie testów). Poszukujemy osoby nastawionej na współpracę z zespołami rozproszonymi, która zapewni jakość kontroli prowadzonych zadań pod względem testów.

Profil:
• Testy automatyczne - 2 lata
• Testowanie - 3 lata
• Doświadczenie w metodologii Agile - 2 lata
• Bankowość - 3 lata

• Doświadczenie na stanowisku Test Lead/ Test Koordynator/ Senior Tester
• Doświadczenie w prowadzeniu cyklu życia testów: tworzenie strategii, projektowanie, wykonywanie testów, raportowanie
• Doświadczenie w narzędziach do automatyzacji testów, np. RFT / UFT / Selenium, narzędzia do zarządzania testami, np. RQM, ReqPRo, Selenium itp.
• Doświadczenie w pisaniu i uruchamianiu skryptów testowych, funkcja testowania dla aplikacji usług niestandardowych może współpracować z narzędziami testowymi klienta (tj. Interfejsem SOAP, produktami Rational Test itp.)
• Zrozumienie struktury automatyzacji testów
• Doświadczenie w planowaniu testowania i budżetu
• Wysoko rozwinięte umiejętność komunikacji
• Płynna znajomość j. angielski (w mowie i piśmie)

Oferujemy:
•Elastyczna forma umowy: o pracę / B2B
• Benefity (UoP): prywatna opieka medyczna, system benefitowy

Wymagania

Obowiązki:
• Tworzenie skryptów i scenariuszy testowych
• Wykonywanie przypadków testowych, sprawdzanie i dokumentowanie wyników
• Udział w testowaniu i naprawienie problemów użytkowników
• Utrzymanie środowiska testowego i wdrażanie nowej wersji

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości