Senior Tax Accountant

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla jednego z klientów (marka premium z sektora FMCG) poszukuje Senior Tax Accountant.

Osoba, która dołączy do zespołu księgowości będzie miała w pełni samodzielne stanowisko w obszarze podatków: prócz standardowych deklaracji VAT, CIT będzie odpowiedzialna również za MDR i dokumentację cen transferowych oraz podatki charakterystyczne dla branży.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma z sektora FMCG - marka premium z ponad 100 letnią tradycją. Organizacja jest częścią międzynarodowej grupy.

Opis stanowiska

  • Samodzielne przygotowywanie deklaracji podatkowych i miesięcznych kalkulacji podatków [VAT, CIT, podatek akcyzowy oraz inne podatki] charakterystyczne dla przedsiębiorstwa]
  • Bieżąca weryfikacja dokumentów w zakresie polskich przepisów podatkowych
  • Przygotowywanie schematów MDR
  • Udział w przygotowywaniu dokumentacji cen transferowych
  • Udział w zakresie przygotowywania strategii podatkowej dla firmy
  • Opiniowanie umów handlowych pod kątem podatkowym
  • Przygotowywanie analiz podatkowych dla osób zarządzających
  • Wsparcie poszczególnych działów firmy w zakresie kwestii podatkowych

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe [finanse i rachunkowość lub pokrewne]
  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie min. B2 [umożliwiający swobodną komunikację na poziomie międzynarodowej grupy]
  • Minimum 4 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze podatków
  • Bardzo dobre umiejętności organizacji własnej pracy
  • Terminowość, dokładność

Oferujemy

  • Umowa o pracę [po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony]
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych [opieka medyczna, karta sportowa, ZFŚS - w tym wczasy pod gruszą, kursy językowe, dofinansowanie do posiłków, atrakcyjne zniżki pracownicze]
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Premia roczna
  • Parking dla pracowników
  • Dobrze skomunikowana siedziba firmy - 40 min z Centrum Warszawy, na południowy-zachód [przy stacji PKP/WKD/KM]
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page