Senior Supply Chain Specialist

HRK S.A.

Wrocław, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Nasz Klient - brytyjska firma z ponad 40-letnim doświadczeniem w branży militarnej i lotniczej, która w 2016 roku, w związku z rozwojem, otworzyła biuro w centrum Wrocławia, chce zatrudnić doświadczone osoby na stanowisko:

Senior Supply Chain SpecialistMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Zarządzanie dostawami wyrobów gotowych od dostawców do magazynu KLienta,
  • Kontrola dostawców komponentów w zakresie terminowości i jakości dostaw,
  • Rozwiązywanie problemów zaistniałych w trakcie dostawy, wdrażanie usprawnień,
  • Kontrola opóźnień i monitorowanie przebiegu procesu produkcji u dostawcy,
  • Ocena dostawców pod kątem kluczowych KPI,
  • Utrzymywanie stałego kontaktu oraz dobrych relacji z dostawcami i Klientem wewnętrznym,
  • Raportowanie wszelkich zmian w dostawie do Klienta i dbanie o jego satysfakcję,
  • Kontrola poziomu stanów magazynowych.

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku zdobyte po stronie firmy produkcyjnej,
  • Umiejętność pracy w międzynarodowym środowisku,
  • Biegła znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
  • Doświadczenie w codziennej pracy z dostawcami komponentów i klientem,
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne,
  • Myślenie analityczne.

Oferujemy:

  • Doskonałą okazję do zdobycia doświadczenia w prestiżowej branży,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, benefity pozapłacowe, szkolenia za granicą,
  • Pracę w zgranym, międzynarodowym zespole pasjonatów, tworzącym świetną atmosferę! :-)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.