Senior Strategic Buyer

Gi Group Poland S.A.

Gdańsk, pomorskie

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Gdańsk

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prowadzenie działań zakupowych (ofertowanie, zamawianie, planowanie, koordynacja dostaw)
  • optymalizowanie źródeł dostaw, negocjowanie warunków współpracy z dostawcami (poszukiwanie nowych produktów i ich wdrażanie)
  • utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi oraz nowymi dostawcami
  • prowadzenie dokumentacji związanej z zamówieniami oraz procesami zakupowymi
  • monitorowanie i analiza sytuacji rynkowej w poszczególnych kategoriach produktów
  • przygotowywanie raportów, zestawień oraz analiz na potrzeby procesów decyzyjnych

OCZEKUJEMY:

  • wykształcenia min. średniego, preferowane o kierunku logistycznym
  • min. 2 lat doświadczenia w obszarze zakupów
  • znajomości języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • umiejętności planowania i organizacji pracy własnej
  • dobrej znajomości programu MS Excel oraz rysunku technicznego

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczania + premia
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • wysoką samodzielność w codziennej pracy
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, możliwość nauki języków obcych, spotkania integracyjne
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.