Senior Software Engineer

Poznań, wielkopolskie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

4-10-53830

Dla naszego klienta- prestiżowej, międzynarodowej firmy, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko Senior Software Engineer, otwartych na zdobycie doświadczenia w zakresie technologii Cloud, Devops i systemów rozproszonych.

Obowiązki:
-Budowanie i wsparcie systemu hostowanego w chmurze
-Praca z bazami danych
-Współpraca z zespołem inżynierów
-Projektowania systemów rozproszonych

Wymagania:
-Kilka lat doświadczenia w tworzeniu aplikacji w Java lub C#
-Solidne doświadczenie w relacyjnych bazach danych (SQL Server lub Oracle)
-Doświadczenie w rozwoju systemów rozproszonych oraz obsłudze aplikacji
-Doskonałe umiejętności analityczne, komunikacyjne, organizacyjne i rozwiązywania problemów
-Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

Mile widziane:
-Doświadczenie w pracy z platformami Cloud
-Doświadczenie z magistralą usług, funkcjami Azure, kontenerami i APIM
-Znajomość i zrozumienie mikroserwisów

Korzyści:
-Możliwość zdobycia lub pogłębienia wiedzy w zakresie technologii Cloud, Devops i systemów rozproszonych
-Pakiet benefitów (Multisport, Prywatna opieka medyczna, Ubezpieczenie na życie itd.)
-Stabilne warunki pracy w oparciu o umowę o pracę
-Przyjazne, wielokulturowe środowisko pracy oraz nowoczesne biuro w centrum Poznania

Ostatnia aktualizacja:
09/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie