Verita HR Polska Sp. z o.o.

Senior Sales

Miejsce pracy: Warszawa

Verita HR Polska Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 5694). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta, lidera branży Fintech, osoby na stanowisko:

Numer Referencyjny: SSE/04/2019

Zakres zadań:

• Budowanie długofalowych relacji z klientami oraz zapewnianie obsługi na najwyższym poziomie;

• Realizacja celów sprzedażowych firmy;

• Tworzenie strategii biznesowej dla innowacyjnej branży Fintech;

• Badanie rynku oraz aktywne pozyskiwanie klientów;

• Przygotowywanie raportów;

• Trwała współpraca ze Starszym Kierownikiem Sprzedaży.

Wymagamy:

• Zaawansowana znajomość języka angielskiego;

• 2-5 letnie doświadczenie w sprzedaży;

• Wykształcenie wyższe;

• Mile widziana znajomość branży finansowej oraz doświadczenie w bankowości;

• Bardzo dobra organizacja pracy;

• Wysoka motywacja oraz nastawienie na realizację celów;

• Umiejętności interpersonalne.

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

• Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii;

• Przejrzystą ścieżkę kariery;

• Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w firmie będącej liderem na rynku Fintech.

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych.

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.