Senior RTR Accountant with English

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, Skandynawskiej korporacji która w chwili obecnej rozwija swoje centrum SSC na terenie Gdańska, poszukujemy kandydatów na stanowisko Senior GL Accountanta with English

Jeżeli:

  • Posiadasz doświadczenie w księgowości RTR?
  • Znasz na poziomie bardzo dobrym język Angielski?
  • Chciałbyś brać udział w procesie tranzycjii?

Ta oferta jest dla ciebie, aplikuj już teraz!

Senior RTR Accountant with EnglishMiejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Koordynowanie sporządzania raportów grupowych na okres zamknięcie miesiąca,
  • Nadzorowanie przejmowania i dokumentowania wszystkich procesów RTR w ramach, tranzycji oraz aktualizowanie istniejącej dokumentacji procesowej,
  • Bieżące rejestrowanie operacji księgi głównej zgodnie z zasadami rachunkowości i wewnętrznymi wytycznymi,
  • Rozwiązywanie zagadnień merytorycznych,
  • Współpracy z jednostkami na terytorium lokalnym, audytorami, doradcami podatkowymi,
  • Proponowanie usprawnień procesów,
  • Wdrażanie innych członków zespołu oraz udzielanie merytorycznego wsparcia;

Wymagania:

  • Kilku letnie doświadczenie w księgowości RTR,
  • Znajomość j.angielskiego na poziomie zaawansowanym,
  • Bardzo dobra znajomość programu MsOffice;

Oferujemy:

  • Stałą umowę o pracę po okresie próbnym,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • System MyBenefit,
  • Udział w tranzycji procesu,
  • Możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego  - dofinansowanie do dowolnego kursu,
  • Elastyczne godziny pracy 7:00 – 9:00
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.