Senior Recruitment Consultant

Diversa Talentor Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Diversa Talentor to firma doradcza oferująca usługi rekrutacyjne Executive Search i Direct Search.

Działamy na polskim rynku od blisko 20 lat, a nasze codzienne wyzwania to poszukiwanie i ocena kompetencji kadry menedżerskiej i wysokiej klasy specjalistów dla naszych renomowanych korporacyjnych klientów.

Jako część Talentor Group - międzynarodowej grupy firm oferującej rozwiązania HR w ponad 20 krajach w Europie oraz w Chinach, Brazylii i USA zapewniamy klientom połączenie profesjonalizmu i lokalnych doświadczeń, niezależnie od kraju, w którym działają.

Obecnie do naszego biura w Warszawie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

                                                    (Jn 50439)

Twoje zadania:

  • samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych Direct / Executive Search, także we współpracy z Researcherem,
  • kompleksowa, profesjonalna współpraca z klientami na wszystkich etapach procesu rekrutacyjnego,
  • aktywne działania na rzecz rozwoju biznesu – pogłębianie relacji z aktualnymi klientami i podejmowanie aktywności na rzecz pozyskania nowych klientów,
  • udział w projektach wewnątrzfirmowych, także we współpracy z kolegami z oddziałów Grupy Talentor poza Polską.

Wymagania

  • solidne doświadczenie w realizacji projektów rekrutacyjnych na stanowiska menedżerskie metodą Executive/Direct Search w dobrej firmie doradczej lub doświadczenie z biznesu,
  • twórcze i zaangażowane podejście do budowy relacji z klientami oraz pozyskiwania nowych klientów,
  • aktywna postawa, orientacja na zadania, elastyczność w działaniu,
  • dojrzałość społeczna, wysokie standardy pracy i standardy etyczne,
  • solidne wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie (min. CAE).

Oferujemy możliwość pracy w kompleksowych projektach rekrutacyjnych dla renomowanych klientów, samodzielność działania oraz możliwość współkształtowania środowiska firmy i jej standardów.

Keywords: rekrutacja, HR, recruitment, doradztwo personalne, agencja rekrutacyjna, konsultant ds. rekrutacji, Recruitment Consultant, Talent Acquisition, Specjalista ds. Rekrutacji, recruiter

Prezentacja firmy

Talentor is a tightly-woven network of smart people around the globe. Ou... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting