SENIOR RECRUITMENT CONSULTANT

Talentica

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Talentica jest firmą doradztwa personalnego specjalizującą się w poszukiwaniu odpowiednich specjalistów w obszarze IT metodą Search & Selection oraz Executive Search głównie dla klientów z sektora FinTech. Z uwagi na indywidualne podejście do każdego kandydata oraz klienta, firma jest w stanie dostarczać najwyższej jakości usługi w możliwie jak najkrótszym czasie.

Do pracy poszukujemy przede wszystkim osób zaangażowanych, ambitnych, których celem jest nieustanny rozwój oraz stawianie sobie wyżej poprzeczki. Nie poszukujemy pracownika, poszukujemy partnera, który dzięki Talentica będzie mógł realizować się zawodowo, a także przyczyni się do rozwoju naszej organizacji.

Miejsce pracy: Warszawa (możliwość częściowej pracy zdalnej)

Wynagrodzenie: ustalane indywidualnie

Nr ref. 25/2017

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie i realizowanie projektów rekrutacyjnych na stanowiska z branży IT;
  • utrzymywanie i budowanie długoterminowych relacji z klientami firmy Talentica;
  • ofertowanie, tworzenie prezentacji dla klientów;
  • negocjacje umów;
  • wpływ na rozwój firmy Talentica poprzez zgłaszane propozycje zmian, usprawnień;
  • stały kontakt z klientami i kandydatami;
  • zarządzanie zespołem, tworzenie nowych struktur w organizacji, koordynacja działań.

Wymagania:

  • wysokie umiejętności interpersonalne;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • zainteresowanie nowymi technologiami;
  • min. 2-letnie doświadczenie w branży rekrutacyjnej oraz sprzedaży B2B;
  • biegła znajomość języka angielskiego;
  • umiejętność sprzedaży;
  • samodzielność i samodyscyplina;
  • kreatywność, wysoka kultura osobista, upartość w dążeniu do celu.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie podstawowe + premie;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • możliwość rozwoju i awansu na stanowisko kierownicze;
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole, w nowoczesnym biurze.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV za pomocą opcji "Aplikuj" wraz z poniższą klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

Prezentacja firmy

Dostarczamy specjalistów dla różnych branż. Mamy na swoim koncie wiel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca IT - Kontrola jakości, Praca Inne, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja