Senior Recruiter Logistics & Production - możliwość zakwaterowania w Amsterdamie

Orange Jobs B.V.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Czy masz doświadczenie jako rekruter z pracownikami z Europy Wschodniej w branży logistycznej i produkcyjnej? Czy posiadasz sieć w Europie Wschodniej, najlepiej w Polsce, osób poszukujących pracy i chcesz być wspierany najlepszymi narzędziami rekrutacji i selekcji? Czy mówisz i piszesz w języku polskim & angielskim? I czy chcesz się rozwijać i zostać ważnym gracza w międzynarodowym zespole rekrutacyjnym?

W takim razie mamy dla Ciebie idealną pracę, z możliwością zakwaterowania w domu rodzinnym w Amsterdamie!

Wzmocnij nasz entuzjastyczny zespół (12 p.) konsultantów sprzedaży, account managerów, rekruterów i wsparcia administracyjnego. Zespół współpracowników, którzy dbają o to, abyś każdego dnia chodził do pracy z przyjemnością!

Obowiązki Senior Recruiter Logistyka i Produkcja:

  • Jako senior recruiter masz odpowiedzialną rolę.
  • Piszesz oferty pracy, które są zamieszczane na naszej stronie internetowej, w serwisach ogłoszeniowych i w mediach społecznościowych.
  • Budujesz sieć kandydatów do obsadzenia wakatów
  • Aktywnie poszukujesz kandydatów takich jak operatorzy maszyn, pracownicy magazynu, kierowcy wózków widłowych i pracownicy produkcji w branży spożywczej i niespożywczej
  • Szukasz nowych możliwości znalezienia odpowiednich kandydatów (media społecznościowe, jobboardy, współpraca z innymi rekruterami itp.)
  • Jesteś również w kontakcie z zewnętrznymi agencjami rekrutacyjnymi w Europie Wschodniej, które pomagają nam w obsadzeniu naszych wakatów
  • Prowadzisz codzienne rozmowy telefoniczne z kandydatami, którzy aplikują na wolne stanowiska pracy za pośrednictwem poczty elektronicznej i zgłoszeń telefonicznych
  • Przeprowadzasz rozmowy rekrutacyjne z potencjalnymi kandydatami w biurze lub za pomocą wideokonferencji
  • Dzwonisz po referencje kandydata, aby upewnić się, że otrzymujesz właściwego pracownika
  • W razie potrzeby prowadzisz negocjacje płacowe z (potencjalnymi) kandydatami
  • Sporządzasz umowy i przekazujesz akta do account managera podczas stażu
  • Utrzymujesz kontakt z kandydatami, których zatrudniłeś u naszych klientów

Umiejętności:

  • Proaktywny & Pracowity
  • Entuzjastyczny
  • Networker
  • Inicjatywa
  • Decydujący
  • Instytucja handlowa
  • Umiejętność komunikowania się (w mowie i piśmie)

Oferujemy:

  • ambitne i odpowiedzialne stanowisko w silnie rozwijającej się firmie
  • wynagrodzenie uzależnione od Twojego doświadczenia, pomiędzy € 2000 - € 3000 brutto miesięcznie
  • nieograniczoną premię w zależności od liczby starterów
  • 30 dni urlopu
  • telefon komórkowy i laptop
  • dobrą emeryturę
  • w razie potrzeby własny prywatny pokój w domu rodzinnym w Amsterdamie
  • różne możliwości szkoleń i rozwoju osobistego

Wymagania

  • Masz > 3 lata doświadczenia zawodowego w branży rekrutacyjnej
  • Znasz dobrze język angielski i polski w mowie i piśmie
  • Jeśli znasz również język holenderski w mowie i piśmie, będzie to bardzo preferowane, w przeciwnym razie musisz być chętny do nauki języka holenderskiego
  • Posiadasz odpowiednią wiedzę i doświadczenie, aby być w stanie rekrutować odpowiednich pracowników
  • Networking jest w twojej krwi i wiesz, przez jak przez swój entuzjazm utrzymywać kontakt z kandydatami
  • Masz doświadczenie z Microsoft Office i potrafisz formatować C.V. i inne pliki
  • Znasz się na korzystaniu z portali ogłoszeniowych, mediów społecznościowych, mailingów i narzędzi rekrutacyjnych
  • Piszesz bezbłędne i rekrutacyjne teksty o wolnych miejscach pracy w języku angielskim i polskim

Prezentacja firmy

OrangeJobs to holenderska agencja pracy działająca z powodzeniem na hole... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/11/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja