Senior React Developer (100% zdalnie)

Cyclad Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Lublin

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Informacje o projekcie:

  • Lokalizacja: praca w 100% zdalna, możliwość pracy w biurze w Warszawie/Katowicach
  • Branża: Fintech
  • Szczegóły projektu: rozwój aplikacji z obszaru bankowości/finansów
  • Technologie: React.js, TypeScript, Micro Frontends, single SPA, Kubernetes, Google Cloud Platform, GitLab
  • Budżet: 110-140 PLN netto +VAT/h (B2B) , nie wykluczamy UoP

Obowiązki:

  • Rozwój aplikacji z obszaru finansów/bankowości
  • Tworzenie nowych funkcjonalności, optymalizacja wydajności aplikacji
  • Wykonywanie testów jednostkowych i integracyjnych
  • Tworzenie i utrzymanie komponentów UI w oparciu o pracę UX Designerów

Wymagania:

  • Min. 4 lata doświadczenia w programowaniu w technologiach frontendowych
  • Doświadczenie w tworzeniu komponentów UI
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

Oferujemy:

  • Umowę o pracę/B2B na pełny etat
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Cykliczne wewnętrzne spotkania i rozmowy z zaproszonymi prelegentami, dotyczące nowoczesnych technologii
  • Możliwość rozwoju w obszarze rozwiązań chmurowych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.