Senior Quality Engineer (electronics industry)

Michael Page

Warszawa, pomorskie

Michael Page Michael Page

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Senior Quality Engineera. Osoba ta będzie odpowiedzialna za stworzenie działu jakości oraz wdrażanie działań optymalizacyjnych.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest duża, międzynarodowa firma produkcyjna z branży automotive. Aktualnie jest w fazie dynamicznego rozwoju, w tym tworzenia nowego obszaru. Zakład jest zlokalizowany w odległości ok. 35 km na południe od Gdańska.

Opis stanowiska

  • Wdrażanie procesów oraz narzędzi kontroli jakości w nowo powstającym dziale;
  • Ciągłe monitorowanie procesów produkcyjnych;
  • Raportowanie wyników jakościowych;
  • Bieżące wsparcie produkcji w zakresie pojawiających się problemów jakościowych. Wprowadzanie działań korygujących i zapobiegawczych;
  • Analiza przyczyn reklamacji klientów oraz wdrażanie działań korygujących;
  • Nadzorowanie oraz aktualizacja dokumentacji jakościowej (m.in. FMEA, plany kontroli);
  • Wdrażanie, prowadzenie i doskonalenie systemów jakościowych z wykorzystaniem narzędzi Lean
  • Udział w przygotowywaniu i zatwierdzaniu PPAP-ów dla klientów oraz aktywne uczestnictwo w procesie budowy prototypów;
  • Prowadzenie wewnętrznych i zewnętrznych audytów.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe;
  • Doświadczenie na pokrewnym stanowisku w obszarze jakości, produkcji lub technologii;
  • Bardzo dobra znajomość język angielskiego;
  • Wiedza techniczna dotycząca procesów oraz technologii w produkcji;
  • Wiedza techniczna z zakresu elektroniki, elektryki lub automatyki będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość narzędzi i procesów SPC, MSA, FMEA, APQP, PPAP, 8D, minitab;
  • Znajomość rysunku technicznego, schematów instalacyjnych, narzędzi pomiarowych;
  • Zorientowanie na cel, samodzielność w realizacji zadań oraz proaktywna postawa.

Oferujemy

  • Duże możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie produkcyjnej;
  • Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego oraz pakiet benefitów dodatkowych;
  • Udział w międzynarodowych projektach realizowanych w zakładach produkcyjnych w Polsce i za granicą;
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne organizowane przez doświadczoną kadrę menadżerską;
  • Bogaty pakiet socjalny, opieka medyczna, karta sportowa oraz ubezpieczenie grupowe.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page