Senior Quality Control Specialist

Hays Poland

Małopolskie, małopolskie

Hays Poland

Małopolskie
Małopolskie
NR REF.: 1162689

Zakres obowiązków
- Przeprowadzanie analiz HPLC i GC
- Przeprowadzanie analiz klasycznych
- Przeprowadzanie weryfikacji/walidacji/opracowania metod chromatograficznych
- Gromadzenie informacji na temat surowców biorących udział w procesie wytwarzania
- Bieżąca aktualizacja dokumentacji

Wymagania
- Min. 3 lata doświadczenia w pracy w firmie farmaceutycznej w dziale KJ
- Znajomość technik HPLC oraz GC
- Znajomość wymagań GMP, GLP i prawa farmaceutycznego
- Znajomość języka. angielskiego w mowie i piśmie
- Znajomość zagadnień zw. z weryfikacją/walidacją i optymalizacją metod badań
- Wykształcenia wyższe: chemia, farmacja, biologia, biotechnologia lub pokrewne
- Znajomość pakietu MS Office
- Umiejętność pracy pod presją czasu w dynamicznym środowisku
- Umiejętność analitycznego myślenia
- Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:
- Dofinansowanie do karty sportowej
- Pakiet prywatnej opieki medycznej
- Możliwość podnoszenia kwalifikacji
- Pracę w rozwijającej się międzynarodowej firmie
- Owoce w biurze
- Imprezy okolicznościowe
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland