Senior QA Engineer

Gdańsk, pomorskie

Devire

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta - trójmiejskiej firmy technologicznej tworzącej rozwiązania dla branży telekomunikacyjnej - poszukujemy osoby na stanowisko Senior QA Engineer.

Osoba, która zajmie to stanowisko, będzie odpowiedzialna za czynne wsparcie bieżących projektów poprzez definiowanie strategii testów i tworzenie architektury środowiksa testowego. Do głownych zadań należało będzie współpraca przy tworzeniu wymagań produktowych i implementacyjnych. Do obowiązków należało będzie także egzekwowanie scenariuszy testowych, łącznie z raportowaniem błędów.

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • minimum 5 letnie doświadczenie w zakresie QA
  • bardzo dobrą znajomość języka Python (programowanie obiektowe)
  • znajomość RestApi
  • znajomość zagadnień sieciowych (TCP, http)
  • doświadczenie w tworzeniu scenariuszy testowych i dokumentacji testowej
  • wiedza na temat systemów Continous Integration - Jenkins lub podobny
  • umiejętność obsługi komputera w środowisku Linux
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w pracy w metodologii Agile/Scrum
  • znajomość JIRA lub podobnego systemu
  • wiedza na temat standardów telekomunikacyjnych (DOCSIS, WiMax, WiFi itp.)
  • umiejętność korzystania z Dockera i narzędzi do wirtualizacji (QEMU)

Oferujemy:

  • kontrakt b2b (via Devire)
  • konkurencyjne zarobki
  • pracę w biurze naszego Klienta
  • prywatną opiekę zdrowotną
  • kartę MultiSport

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy