Senior Python Developer

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla lidera na rynku w rozwiązaniach e-commerce wspierających handel transgraniczny poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Senior Python DeveloperMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Rozwój wewnętrznych usług obsługi przepływu milionów produktów i zamówień pomiędzy sklepami krajowymi i międzynarodowymi
  • Poprawa wydajności usług
  • Praca w metodologii Scrum
  • Realny wpływ na tworzony produkt
  • Ciągły rozwój umiejętności, narzędzi, technologii
  • Pomoc w decyzjach projektowania architektury na różnych etapach projektu

Wymagania:

  • Duża samodzielność w programowaniu w języku Python
  • Znajomość narzędzi:
    • GIT
    • Bazy Danych SQL takie jak MySQL, PostgreSQL itp.
    • Bazy Danych NoSQL np. MongoDB
  • Back-end Development
  • SOA
  • Umiejętności analityczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie oraz piśmie

Oferujemy:

  • Praca z wielkosalowymi aplikacjami
  • Darmowe kursy językowe
  • Wsparcie relokacyjne
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Karta sportowa
  • System poleceń pracowników
  • Zatrudnienie bezpośrednio u klienta
  • Stawka adekwatna do indywidualnych oczekiwań kandydata
  • Przyjazne środowisko pracy

Zapraszam do niezobowiązującej rozmowy na temat propozycji oraz pozostałych rekrutacji prowadzonych przez zespół ICT.

Z poważaniem,
Consultant ICT, katarzyna.rzepka@hrk.eu, +48 506 287 602

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.