Senior Python Developer (9000-14000 netto, Polska)

IT Rekruter

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy do stałej współpracy w branży finansowej specjalistę na stanowisko: Senior Python Developer.

Opis stanowiska:
- Projektowanie i programowanie komponentów platformy do przetwarzania transakcji o bardzo wysokiej przepustowości
- Projektowanie narzędzi do agregowania dużej ilości danych
- Praca z użyciem najnowszych technologii w zaawansowanym technologicznie zespole

Wymagania

Znajomość technologii: Python / Django
- Doświadczenie w tworzeniu aplikacji z wykorzystaniem relacyjnych baz danych przez ORM
- Znajomość zagadnień związanych z asynchronicznym przetwarzaniem danych (Celery)
- Znajomość nierelacyjnych baz danych (Redis, DynamoDB)
- Znajomość Elasticsearch będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
- Współpraca umowa B2B
- Możliwość pracy zdanie lub w biurze  (Łódź, Warszawa)
- Atrakcyjne wynagrodzenie 9000-14000 netto
- Bogaty pakiet socjalny

Prezentacja firmy

IT Rekruter | Agencja rekrutacyjna specjalistów IT

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
9 000PLN - 14 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy