Senior PTP Accountant with Spanish

HRK S.A.

Poznań, wielkopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, niemieckiej korporacji która w chwili obecnej rozwija swoje centrum SSC na terenie Poznania, poszukujemy kandydatów na stanowisko PTP Accountanta z j.hiszpańskim.

Jeżeli:

  • Posiadasz doświadczenie w księgowości?
  • Znasz na poziomie bardzo dobrym język hiszpański?
  • Znasz na poziomie dobrym język angielski?
  • Jesteś zainteresowany/a wzięciem udziału w tranzycji procesu?

Ta oferta jest dla ciebie, aplikuj już teraz!

Senior PTP Accountant with SpanishMiejsce pracy: Poznań

Zadania:

  • Księgowanie faktur od dostawców,
  • Przygotowywanie cyklicznych raportów,
  • Wyjaśnianie sporów z dostawcami,
  • Współpraca z pozostałymi działami księgowymi,
  • Udział w tranzycji oraz usprawnianiu procesu.

Wymagania:

  • Posiadasz  doświadczenie w księgowości,
  • Posługujesz się językiem hiszpański oraz angielskim na poziomie zaawansowanym,
  • Bardzo dobrze posługujesz się programem Ms Office.

Oferujemy:

  • Stałą umowę o pracę po okresie próbnym,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • System MyBenefit,
  • Udział w tranzycji procesu.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.