Senior PTP Accountant with English - rekrutacja online

HRK S.A.

Gdańsk, pomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Senior PTP Accountant with EnglishMiejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Przetwarzanie faktur PO i non-PO od dostawców,
  • Aktywności związane z zamknięciami miesiąca od strony AP,
  • Rozliczenia międzyokresowe oraz uzgadnianie kont,
  • Zarządzanie master data i przetwarzanie kosztów T&E pracowników,
  • Uzgodnienia kont bilansowych, wsparcie audytów zewnętrznych i wewnętrznych,
  • Usprawnianie i doskonalenie procesów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w księgowości, szczególnie w dziale AP oraz w środowisku SSC,
  • Mile widziana znajomość prorgramu SAP oraz MS Excel,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji biznesowej (B2),
  • Znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętności organizacyjne i interpersonalne.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym,
  • Stanowisko w stabilnej i międzynarodowej firmie,
  • Możliwości rozwoju w obszarze Accounts Payable,
  • Elastyczny czas pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.