Senior Projektant UX

HYCOM

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• praca w procesie projektowym na styku trzech obszarów: użytkownika, biznesu i technologii,
• prowadzenie i uczestnictwo w spotkaniach projektowych, prowadzenie warsztatów,
• zbieranie i analiza wymagań,
• przeprowadzanie badań i analiza ich rezultatów oraz prezentacja wyników,
• tworzenie koncepcji rozwiązań od strony funkcjonalnej oraz interfejsu użytkownika np. za pomocą szkiców, makiet, prototypów, mock-upó'w,
• ewaluacja rozwiązań pod kątem użyteczności,
• opracowywanie materiałów do badań z użytkownikami, uczestniczenie
w badaniach.

Dlaczego warto:
• będziesz współtworzył innowacyjne procesy i interfejsy cyfrowe dla największych firm polskich i światowych,
• będziesz częścią koleżeńskiego, dynamicznego zespołu, który chętnie dzieli się wiedzą,
• Twoja praca będzie kreatywna i da Ci szerokie możliwości rozwoju,
• otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie pakietu sportowego oraz nauki języków obcych.

Wymagania

• min. trzyletnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym
z projektowaniem (np. UX Designer, Interaction Designer etc.),
• posiadanie przekrojowej wiedzy odnośnie UX, projektowania i badań,
• doświadczenie w tworzeniu koncepcji aplikacji mobilnych jak i WWW,
• umiejętność przełożenia oczekiwań użytkowników końcowych i wymagań biznesowych na dobrą koncepcję UX,
• doświadczenie w przygotowywaniu interaktywnych i statycznych makiet,
• kompetencje/zainteresowania z różnych obszarów takich, jak technologia, marketing czy psychologia,
• umiejętność słuchania, przekazywania wiedzy, przekonywania do swoich racji,
• doświadczenie w pracy z klientem wewnętrznym oraz zewnętrznym,
• doświadczenie w prowadzeniu badań z użytkownikami końcowymi,
• organizacja pracy oraz pełnienie roli lidera zespołu projektowego,
• język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
i prowadzenie projektów.

Prezentacja firmy

Hycom tworzy dla swoich klientów najbardziej nowoczesne i złożone... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca IT - Konsulting, Praca Internet / e-commerce