Senior Project Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Posiadasz doświadczenie na stanowisku Kierownika Projektu? Jesteś osobą doświadczoną w realizacji projektów o wartościach powyżej 40 mln PLN? Jeśli tak ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest dobrze rozpoznawalny generalny wykonawca o międzynarodowym kapitale, który w związku z rozwojem portfela projektów, poszukuje obecnie Kandydatów na stanowisko Senior Project Manager.

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie:

  • całościowe prowadzenie projektów w zakresie budowy obiektów przemysłowych.
  • udział w całym cyklu życia projektu, od momentu oferowania, przez negocjacje umów, po finalne przekazanie Klientowi,
  • kontrola i nadzór nad harmonogramem, kosztami,
  • wybór dostawców materiałów i usług,
  • koordynacja procesu projektowania ( w przypadku projektów D&B).

Profil kandydata

Poszukujemy osób, które:

  • posiadają doświadczenie wyższe techniczne ( budownictwo/architektura)
  • posiadają doświadczenie w realizacji projektów na stanowisku Kierownika Projektu / Kierownika Budowy,
  • posługują się językiem angielskim na poziomie dobrym,

Oferujemy

Nasz Klient oferuje atrakcyjne warunki zatrudnienia, możliwość pracy przy ciekawych projektach, a także wszystkie niezbędne narzędzia pracy

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page