Senior Project Manager

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1106603

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta, z branży bankowej, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Długość projektu: współpraca długofalowa
Start: ASAP (max. 1msc)
Stawka: 14 700 – 18 900 zł netto B2B / month

Zakres obowiązków:
  • Nadzór merytoryczny nad projektami FDP. Koordynacja i rozdzielanie zasobów
  • Zarządzanie zespołem projektowym (średnio kilkanaście osób)
  • Ilość równocześnie prowadzonych projektów (3-5)
  • Planowanie pracy zespołów projektowych w tym: przygotowywanie estymacji wysiłku i czasu, weryfikacja informacji / wymagań pochodzących od członków zespołu, określenie daty dostarczenia zadania, ustalanie priorytetów prac w oparciu o priorytety projektu
  • Bieżący nadzór nad pracą zespołów projektowych w tym: monitorowanie wykonywania zadań przez członków zespołów, zarządzanie raportowaniem czasu pracowników, monitorowanie i analiza wykorzystania obecnych i przyszłych nakładów pracy wobec dostępności zasobów, optymalizacja wykorzystania zasobów
  • Bieżący nadzór nad stanem realizacji projektów w tym: identyfikacja obszarów ryzyka i określanie sposobów zaradzania im, raportowanie sytuacji krytycznych, zarządzanie budżetem projektu, kontrola jakości oraz kompletności dokumentacji projektowej
  • Zarządzanie relacjami z dostawcami zewnętrznym
  • Komunikacja postępów prac do Komitetu Sterującego

Wymagania:
  • 5-7 letnie doświadczenie na stanowisku kierownika projektów w bankowości lub firmach konsultingowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego (B2/C1)
  • Dobra znajomość MS Project
  • Znajomość metodologii: PMI, PRINCE2, AGILE
  • Umiejętność wywierania wpływu
  • Umiejętność identyfikacji obszarów ryzyka i sposobów przeciwdziałania im
  • Umiejętność zarządzania budżetem
  • Umiejętność zarządzania dostawcami
  • Umiejętność określania jasnych i osiągalnych celów / prezentacji koncepcji projektu
  • Umiejętność rozwiązywania problemów pod dużym stresem

Oferujemy:
  • Praca nad ciekawym innowacyjnym projektem
  • Współudział i realna możliwość kreowania końcowego kształtu systemu/aplikacji
  • Miła atmosfera pracy w zespole
  • Adekwatne wynagrodzenie do posiadanych umiejętności

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania swojego CV za pomocą przycisku APLIKUJ
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland