Senior Project Manager

B2Bnetwork

Warszawa, mazowieckie

B2Bnetwork

Od: B2Bnetwork
Miejsce pracy: Warszawa

Firma B2B Network specjalizuje się w usługach związanych z outsourcingiem kompetencji IT, usługach rekrutacyjnych, testach oraz szkoleniach. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa

Główne zadania:

  • Zarządzanie całym cyklem życia projektów IT w branży bankowej
  • Zarządzanie czasem, zakresem oraz budżetem realizowanych projektów
  • Identyfikacja oraz zarządzanie ryzykiem projektowym
  • Prognozowanie zapotrzebowania na specjalistów niezbędnych do realizacji projektów
  • Koordynowanie pracy specjalistów IT zaangażowanych w projekt
  • Koordynowanie współpracy z dostawcami rozwiązań IT
  • Raportowanie

Wymagania:

  • Minimum 4 lata doświadczenie z zakresu prowadzenia projektów IT w banku (poszukujemy także osoby na stanowisko Junior Project Manager - w tym przypadku wymagany jest rok doświadczenia na podobnym stanowisku lub 2 lata pracy na stanowisku PMO)
  • Praktyczna znajomość metodyk zarządzania projektami (PMI/PRINCE2/Agile)
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub pokrewne
  • Mile widziane wykształcenie związane z zarządzaniem projektami IT
  • Doświadczenie we współpracy z partnerami i dostawcami rozwiązań IT (wewnętrznymi oraz zewnętrznymi)
  • Umiejętności organizacyjne, negocjacyjne oraz umiejętność rozwiązywania problemów
  • Zdolność do pracy w stresującym środowisku oraz podejmowania decyzji pod presją czasu
  • Doskonałe pisemne i werbalne umiejętności komunikacyjne
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
  • Stabilną, długofalową współpracę
  • Pracę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Benefity: opieka medyczna, dofinansowanie do aktywności sportowej, wyjazdy integracyjne

Prosimy o umieszczenie w przesyłanych dokumentach następującego oświadczenia:

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez B2B.Net SA z siedzibą w Wielkim Łęcku 81a, Lidzbark moich danych osobowych w celu realizacji tego procesu rekrutacyjnego oraz innych procesów rekrutacyjnych realizowanych w przyszłości przez B2B.Net SA.

Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany, iż:

  • administratorem moich danych osobowych zebranych na podstawie niniejszej zgody jest B2B. Net SA z siedzibą w Wielkim Łęcku 81 a, Lidzbark
  • moje dane osobowe mogą zostać udostępnione B2B.Net SA w celach rekrutacyjnych,
  • mam prawo wglądu do treści moich danych osobowych oraz żądania ich poprawienia lub usunięcia.
B2Bnetwork