Senior Project Manager

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Propozycja pracy dla osób posiadających doświadczenie w zarządzaniu projektami inwestycyjnymi, technologicznymi w branży FMCG.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji z branży FMCG Kandydata na stanowisko Senior Project Manager.

Lokalizacja: Słupca

Opis stanowiska

  • Organizacja i koordynacja realizacji przydzielonych projektów inwestycyjnych, technologicznych we współpracy z różnymi działami i zespołem projektowym,
  • Podejmowanie działań rozwojowych w obszarze procesu produkcji i wdrażania nowych produktów, rozwiązań technologicznych,
  • Wsparcie i koordynacja działań w zespole projektowym,
  • Stosowanie się do celów Lean i ciągłego doskonalenia w firmie,
  • Współtworzenie, kontrola i raportowanie budżetu projektu i harmonogramu,
  • Raportowanie przebiegu i wyników realizacji nałożonych zadań oraz napotkanych trudności,
  • Bieżąca współpraca z innymi działami oraz klientem zewnętrznym.

Profil kandydata

  • Doświadczenie na pokrewnym stanowisku w branży FMCG, związane z zarządzaniem projektami,
  • Wykształcenie wyższe, techniczne,
  • Biegła znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość i zrozumienie procesów produkcyjnych,
  • Praca w oparciu o narzędzia lean manufacturing,
  • Dobra organizacja czasu pracy i zadań.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w gronie ekspertów, tworzenie ambitnych projektów i międzynarodowa współpraca.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page