Senior Project Manager ds. Fit out

Interbiuro Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

INTERBIURO sp. z o.o. istniejąca na rynku od 1999 r. jest firmą o dużym doświadczeniu w branży kompleksowego wyposażenia i budowy wnętrz biurowych, przestrzeni komercyjnych.

W związku z rozwojem poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie procesem przygotowania i realizacji projektu budowlanego w zakresie wykończenia wnętrz
  • Nadzorowanie procesu realizacji na poszczególnych etapach na podstawie dokumentacji projektowej
  • Prowadzenie negocjacji z wykonawcami i dostawcami zaangażowanymi w projekt
  • Nadzór nad jakością wykonywanych prac
  • Przygotowywanie kosztorysów i rozliczenie finansowe prowadzonych inwestycji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budownictwa
  • Doświadczenie w realizacji projektów budowlanych w zakresie wykończenia wnętrz biurowych - fit out (minimum 8 lat)
  • Doświadczenie w kosztorysowaniu robót
  • Znajomość branży sanitarnej będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Skrupulatność, sumienność, analityczne myślenie
  • Biegła obsługa komputera (pakiet MS Office, MS Outlook)
  • Znajomość j. angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B

Wymagania

Oferujemy:

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne i adekwatne do umiejętności i wyników wynagrodzenie
  • Możliwość zawodowego rozwoju i realizowania zawodowych ambicji

Prezentacja firmy

Interbiuro Sp z o.o. specjalizuje się w przygotowaniu powierzchni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kadra zarządzająca, Praca Inżynieria, Praca Architektura, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis