Senior Project Buyer

Moltton

Chorzów, śląskie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Chorzów

Zakres obowiązków:

  • Wdrażanie nowych projektów/produktów od strony zakupowej
  • Zapewnienie dostępności części oraz oprzyrządowania w zgodzie z harmonogramem projektu oraz przyjętym budżetem
  • Terminowe wdrożenie dostawców dla nowych projektów
  • Wypracowanie strategii zakupowych i zarządzanie zakupami w projekcie
  • Wdrażanie planów poprawy i optymalizacji kosztów
  • Analiza rynków, trendów cenowych, poszukiwanie możliwości obniżania kosztów zakupów
  • Przygotowanie i wspieranie procesu wyboru dostawcy, prowadzenie negocjacji z dostawcami
  • Zapewnienie zgodności działań ze strategią zakupów centralnych grupy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub techniczne
  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Znajomość technik analizy i optymalizacji kosztów zakupu
  • Umiejętność analizy umów handlowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Sumienność, rzetelność, umiejętność działania w zespole
  • Umiejętność zbierania, przetwarzania i analizowania informacji
  • Rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej;
  • Umowę o Pracę podpisywaną bezpośrednio z firmą;
  • Możliwość rozwoju;
  • Pracę pełną wyzwań.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy