Senior Process Engineer

HRK S.A.

Jelcz-Laskowice, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, którym jest globalna firma produkcyjna, dostarczająca klientom korporacyjnym sprzet i urządzenia medyczne.

Ze względu na uruchomienie nowych projektów do struktur naszego Klienta poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Senior Process EngineerMiejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Zadania:

  • Prowadzenie kluczowych projektów dla strategicznych klientów korporacyjnych firmy,
  • Proponowanie klientom nowych rozwiązań technologicznych produktów,
  • Stały kontakt z klientem w zakresie technologicznym,
  • Tworzenie dla klientów kosztorysów i budżetu projektu,
  • Udzielanie bieżącego wsparcia podległemu zepsołowi projektowemu przy prowadzeniu projektów dla klientów,
  • Praca z działami: zakupów, sprzedaży, marketingu podczas trwania projektu.

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w pełnieniu roli osoby prowadzącej projekty dla klientów korporacyjnych, zdobyte w firmie z produkcyjnej z branży medycznej, automotive lub AGD (warunek konieczny),
  • Wykształcenie wyższe, techniczne,
  • Doskonała wiedza techniczna w kontekście rozwiązań technologicznych maszyn i urządzeń wykorzystywana w codziennej pracy,
  • Bardzio dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2),
  • Zdobyte pierwsze doświadczenia w prowadzeniu zespołu projektowego, chęć wspierania, dzielenia się swoją wiedzą,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne wykorzystywanie w codziennej pracy z klientem korporacyjnym,
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych do klientów (3, 4 dni w miesiącu).

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie podstawowe i premie,
  • Bogaty pakiet benefitów,
  • Pracę w rozwijającej się organizacji, zapewniającej możliwość realizacji ciekawych projektów i prowadzenia prestizowych klientów,
  • Wsparcie merytoryczne zespołu ekspertów,
  • Szkolenia merytoryczne,
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.